Neden Merkezi SüpürgeDaha Fazla Boş Zaman

https://www.mervaks.com/wp-content/uploads/2020/11/1200.jpg

Elektrik süpürgesi kullanımında motorun havalandırma bölümünden ortama geri dönen tozlar söz konusu olduğundan aynı yerden tekrar ve tekrar geçerek temizlik yapılırken, merkezi süpürge sistemi ile sadece bir kere de sağlıklı bir temizliğe ulaşılmış olunur. Bu da en az %50 gibi bir zaman kazancına sebebiyet verir.

Profilo’nun TNS Araştırma Şirketine yaptırdığı “Ev Aletlerinin Kullanımı ve Türkiye’deki Kadınların Temizlik Alışkanlıkları” araştırmasının sonuçlarına göre İstanbul, Kırklareli, Bursa, Manisa, Zonguldak, Samsun, Kayseri, Konya, Erzurum, Malatya ve Gaziantep gibi toplam 18 ilde 753 kadınla yapılan anketlerden çıkan sonuçlara göre ev işlerine ayrılan sürenin %42’si temizlikle geçiyor.

Ankete katılan kadınların %26’sı evini haftada bir kez detaylı olarak temizliyor. %20’si bunu 15 günde 1 yaparken, %23’ü de ayda 1 kez yapıyor. 100 kadından sadece 6’sı geniş ev temizliğine ihtiyaç duymuyor.

Araştırma sonucunda varılan diğer bir sonuç da şöyle: Elektrikli süpürge kullanımı ayda ortalama 8. Ankete katılan 100 kadından 11’i elektrikli süpürgeyi her gün kullandığını söylerken, 2 günde 1 kullandığını söyleyenlerin sayısı 35, haftada 1 kullandığını söyleyenlerin sayısıysa 39.

Kadınların ortalama %33’ü haftada 1 kez yer temizliği yapıyor.

İki günde bir yer temizliği yaptığını söyleyen kadınların oranı %24 olurken, ayda 1 yer temizliği yapanların oranı da %16.

Avrupada ise kadınların her yılın iki gününü, yaşamlarının da 5 ayını elektrik süpürgesiyle evi süpürerek geçirdiklerini belirten araştırmacılar, erkeklerin ise yılın sadece yarım gününü elektrik süpürgesiyle geçirdiklerine dikkati çekti.

Türkiyede ise kadınlar haftada ortalama 2,4 saatini yılda 125 saatini elektrikli süpürge ile ev süpürmeye ayırıyor.

Merkezi Süpürge Sistemi ile kazanacağınız zamanla ,  sevdiklerinize ya da kendinize daha çok vakit ayırabilir, daha fazla spor yapabilir,  haftada 1 masaja vakit ayırabilir, yılda 10 kitap daha okuyabilir, hatta kendinize yeni bir hobi edinebilirsiniz.

 

>>> Size uygun bir çözüm bulmak bizim işimizdir <<<

Happy family having fun time at home together
Ayrıcalıklı bir yaşam alanı ister misiniz?
Happy family having fun time at home together
PROJENİZ ayrıcalıklı olsun ister misiniz?
Happy family having fun time at home together
PARTNER olmak ister misiniz?

Teklif Alın

Sistemi uygulatmak için yan taraftaki iletişim yöntemlerinden birini
veya aşağıdaki formlardan herhangi birini doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

DİKKAT! Size özel bir çözüm sunabilmemiz için detaylı teklif formunu doldurmanızı rica ederiz.
+90 212 325 08 84
+90 530 762 73 52
info@mervaks.com

MERVAKS

Bugün halen, ülkemizdeki birçok büyük inşaat firmasının çözüm ortaklığını yürüten firmamız, Uluslararası ortakları ile ve ürün, satış, uygulama ve teknik servis hizmetleri konusunda dünyanın sayılı AVRUPA'nın en büyük Merkezi Süpürge Sistemleri firmalarındandır.
KVKK Aydınlatma Metni
ÇALIŞMA SAATLERİ
Hafta içi hergün
Saat 8.00 - 17.00
Hafta sonu
Acil Erişim Hattımızdan arayabilirsiniz
LOCATION
Maslak Mah. AOS 9.Sok. No:310/1
İç Kap No:39 ATA Plaza
Sarıyer / İSTANBUL
TELEFON
+90 (212) 325 08 84
E-POSTA
info@mervaks.com
tr_TRTurkish