1
7/24 ULAŞILABİLİRLİK

Söz konusu sizin sorunlarınız ise mesai kavramını ortadan kaldırıyoruz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
2
SINIRSIZ SEÇENEKLER

Sadece tek bir markaya veya modele sizi mahkûm etmiyoruz. En az 5 değişik markanın 400’ü aşkın farklı modeliyle size dilediğiniz kadar seçme şansı tanıyoruz.
3
MÜŞTERİ ODAKLILIK

MERVAKS faaliyette bulunduğu pazarlara tam olarak odaklanmakta, müşterilerinin taleplerine yüzde yüz uyumlu bir yapı oluşturmaktadır. Her zaman çalışmalarının ve tutumunun müşterilerinin üzerindeki etkisini değerlendirerek müşteri memnuniyetini temel almaktadır.

Müşteri odaklı çalışmanın sürekliliğini sağlayarak, tedarik süreçlerinin problemlerini müşterilerine yansıtmadan çözümlemektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden öngörerek, en uygun çözümleri hızlı şekilde bulmak ve ihtiyaçları kısa sürede tedarik etmek için sürekli araştırma ve iş geliştirmeye büyük önem vermektedir.

4
YENİLİKÇİLİK

MERVAKS, müşterileri istemiş olsun ya da olmasın hizmet kalitesini artırmak için yenilikleri tasarlar ve kendi bünyesinde gerçekleştirerek, müşterilerinin hizmetine sunar. MERVAKS bu özelliği ile mümkün olan yeni ürün, hizmet ve teknolojik çözümleri ilk bünyesine katanlar arasındadır.

Buna örnek olarak, daha Avrupa’da dahi olmayan SHOWCAR’ı (Mobil showrrom aracını) tasarlamış ve müşterilerinin hizmetine sokmuştur.

https://www.mervaks.com/wp-content/uploads/2020/12/showcar-dark.jpg
5
SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİM

MERVAKS, faaliyetlerini sürdürürken, ekonomik ve çevresel boyutlar arasında oluşan köprüyü kuvvetlendirmektedir.

Bu alanlardan birinde alınan kararın diğerleri üzerindeki etkilerini de dikkate alarak, uzun vadeli etkili bir gelişim garanti ederek faaliyet sürdürmektedir.

Bu nedenle bütün faaliyetlerinde, değer yaratmayı, toplumun ilerlemesini sağlamayı, yaşam ve çevre kalitesi standartlarını yükseltmeyi amaç haline getirmiştir.

6
ÇÖZÜM ODAKLILIK

Müşterilerimiz Bilen, kıyaslayan, etkileşen, araştıran, öneren; seçenekler içinde “BENİM İÇİN HANGİSİ DAHA İYİ?“ sorusunu bizlere doğrudan yöneltebilecekler ve bizden doğru cevapları alabileceklerdir. Her zaman bu olguya cevap verebilecek şekilde bir organizasyon olmayı hedefledik ve bu doğrultuda çalıştık.
7
KALİTE YÖNETİMİ

MERVAKS müşteri memnuniyetini sağlayan en temel faktörün, hizmet kalitesi olduğunu bilerek bütün faaliyetlerini bu temel faktöre göre düzenlemektedir. Bütün personelini dönüşümlü olarak toplam kalite konusunda eğiterek müşterileri için yapılan hizmetlerin kalitesini yükseltmektedir.
8
ÇALIŞMA ETİĞİ

MERVAKS, ilişkilerinde dürüstlük prensiplerine uyarak profesyonel şekilde iş ahlakına uygun davranmayı, bütün personeli tarafından anlaşılması için büyük bir çaba harcamaktadır. Oluşturduğu hizmetin bütün bileşenleri ve aktörleri MERVAKS’in bu temel prensibi çerçevesinde hareket ederler.

MERVAKS, müşterisine, çalışanlarına ve topluma açıklık ilkesini kabul ederek ve bunun gereklerini hiç tereddütsüz yerine getirmektedir.

9
SATIŞ SONRASI MEMNUNİYETİ

Firmamız kurulduğu günden itibaren, teslim ettiği her projenin sağlıklı bir şekilde kullanılması için proaktif hareket etmiştir. Müşteri Hizmetleri Departmanımız bu amaçla hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz istisnasız her müşterimizi 6 aylık periyotlar halinde arayar sistemin durumunu kontrol eder ve varsa olası sorunlar hızlı bir şekilde giderilir.

Aynı zamanda yapılan her servisten sonra, sistemin durumu ve müşterinin memnuniyeti daima ölçülür.

10
YEDEK PARÇA STOĞU

Her ürün herkes tarafından uygulanabilir. Ancak, müşterilerimizin sorunlarını en hızlı şekilde çözmek istiyorsak yeterince yedek parça stoğumuzun olması gerekir. Bunun bilincinde olarak firmamızın stokları her zaman yedek parça ile dolu olmuştur. Hatta piyasada olan farklı markalara da yedek parça konusunda zaman zaman destek olunmaktadır.

>>> Size uygun bir çözüm bulmak bizim işimizdir <<<

Happy family having fun time at home together
Ayrıcalıklı bir yaşam alanı ister misiniz?
Happy family having fun time at home together
PROJENİZ ayrıcalıklı olsun ister misiniz?
Happy family having fun time at home together
PARTNER olmak ister misiniz?

Teklif Alın

Sistemi uygulatmak için yan taraftaki iletişim yöntemlerinden birini
veya aşağıdaki formlardan herhangi birini doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

DİKKAT! Size özel bir çözüm sunabilmemiz için detaylı teklif formunu doldurmanızı rica ederiz.
+90 212 325 08 84
+90 530 762 73 52
info@mervaks.com

MERVAKS

Bugün halen, ülkemizdeki birçok büyük inşaat firmasının çözüm ortaklığını yürüten firmamız, Uluslararası ortakları ile ve ürün, satış, uygulama ve teknik servis hizmetleri konusunda dünyanın sayılı AVRUPA'nın en büyük Merkezi Süpürge Sistemleri firmalarındandır.
KVKK Aydınlatma Metni
ÇALIŞMA SAATLERİ
Hafta içi hergün
Saat 8.00 - 17.00
Hafta sonu
Acil Erişim Hattımızdan arayabilirsiniz
LOCATION
Maslak Mah. AOS 9.Sok. No:310/1
İç Kap No:39 ATA Plaza
Sarıyer / İSTANBUL
TELEFON
+90 (212) 325 08 84
E-POSTA
info@mervaks.com
tr_TRTurkish